Zbiórka plastikowych nakrętek na rzecz osób niepełnosprawnych

Stowarzyszenie na rzecz edukacji i innowacji prowadzi działalność edukacyjną i szkoleniową na rzecz wspierania osób z niepełnosprawnościami. Jesteśmy organem prowadzącym Warsztat Terapii Zajęciowej, w którym codziennie prowadzona jest rehabilitacja społeczna i zawodowa dla 25 osób z niepełnosprawnościami w stopniu  w umiarkowanym i znacznym.

Nasi uczestnicy oraz kadra zawsze chętnie włącza się  w akcje charytatywne prowadzone przez stowarzyszenie. Z inicjatywy naszej Pani Eweliny, instruktora terapii zajęciowej oraz naszych uczestników zorganizowaliśmy zbiórkę plastikowych nakrętek. Skrzynia na nakrętki została także wykonana w naszej pracowni technicznej przez naszych zaangażowanych uczestników.

Zebrane nakrętki przekazaliśmy na rzecz mieszkańca naszego osiedla Krzysia Czupryna, który cierpi na nieuleczalną chorobę genetyczną EB – pęcherzowe oddzielanie naskórka.

Dziękujemy naszym uczestnikom, którzy sami są osobami z niepełnosprawnościami, za niesienie pomocy osobom potrzebującym. Jesteśmy z Was dumni!!!

Zapraszamy do wspierania naszej akcji: „Nastała mania nakrętek zbierania dla Krzysia małego bardzo delikatnego”!