Festyn

Stowarzyszenie na Rzecz Innowacji i Edukacji serdecznie zaprasza na Festyn Integracyjny na osiedlu Michałów w dniu 28 lipca 2023 r., w godzinach 15-19 (parking pod Warsztatem Terapii Zajęciowej ul. Królowej Jadwigi 15, 26-600 Radom).
 
Ten wyjątkowy dzień dedykowany będzie  tworzeniu więzi i budowaniu wspólnoty. To nie tylko doskonała okazja, aby spotkać się i poznać naszą społeczność, ale to także szansa na nawiązanie nowych przyjaźni i stworzenie trwałych relacji.
 
W trakcie festynu obędzie się kiermasz prac uczestników Warsztatu Terapii Zajęciowej. Na zebranych czekać będzie wiele atrakcji, m.in. wata cukrowa, popcorn, fotobudka, tatuaże, warkoczyki, malowanie twarzy, a także grill, domowy smalec czy kawiarenka. Nie obejdzie się bez konkursów z nagrodami.
 
 
Zapraszamy dzieci, młodzież i dorosłych do udziału w pokazie mody ekologicznej –prezentacja własnych strojów z recyclingu. Na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody.
 
  
Organizatorami wydarzenia są:

Stowarzyszenie na Rzecz Innowacji i Edukacji

Warsztat Terapii Zajęciowej przy Stowarzyszeniu na Rzecz Innowacji i Edukacji

Zespół Pracy Socjalnej Nr 5 – Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Radomiu

Spółdzielnia Mieszkaniowa „Michałów”

 
 W trakcie festynu na scenie zaprezentują się uczestnicy i kadra Warsztatu Terapii Zajęciowej oraz zaproszeni goście. Gwiazdą wieczoru będzie Milo Mirosław Staśko Zespół 2night