Musical z przesłaniem: We Will Rock You!

Stowarzyszenie na Rzecz Innowacji i Edukacji przygotowało nie lada gratkę dla fanów zespołu Queen. Zgodnie z naszą tradycją, w kwietniu także zorganizowaliśmy wycieczkę dla osób
z niepełnosprawnościami.

W dniu 24 kwietnia 2024 r.,  blisko 50 osób z niepełnosprawnościami wzięło udział
w zorganizowanej wycieczce do Teatru Roma na musical „WE WILL ROCK YOU”
z piosenkami legendarnej grupy QUEEN. Akcja przedstawienia dzieje się w zglobalizowanym świecie przyszłości. Wszystkimi aspektami życia na iPlanecie, którą dawniej nazywano Ziemią, rządzi jedna, potężna korporacja. Posiadanie instrumentów muzycznych jest zakazane, muzyka jest bowiem wyrazem absolutnie niepożądanego indywidualizmu. Muzyka na żywo została zastąpiona przez syntetyczne dźwięki. Kilkoro buntowników, którzy w tajemnicy kultywują pamięć o przeszłości, nie chce pogodzić się z taką ponurą egzystencją i podejmuje walkę o wolność, miłość i ROCKA!

Musical “We Will Rock You” jest pełen energii, wspaniałych aranżacji muzycznych i dynamicznych choreografii. To prawdziwa uczta dla fanów Queen oraz dla miłośników muzyki rockowej. Dla nas, musical niesie jeszcze jedno przesłanie: pokonamy wszelkie trudności!!! 

 

Zadanie sfinansowane ze środków własnych Stowarzyszenia na Rzecz Innowacji i Edukacji oraz darowizn przekazanych na działalność statutową.