O nas

Piknik Rodzinny pt.:”Rodzina silna Bogiem”

W niedzielę, 18 czerwca 2023 r. przy kościele pw. bł. Annuarity i św. Michała Archanioła na osiedlu ‘Michałów” odbył się Piknik Rodzinny pt.:”Rodzina silna Bogiem”. Inicjatorem  był proboszcz parafii ks. kan. Kazimierz Marchewka. Jednym z organizatorów był Warsztat Terapii Zajęciowej przy Stowarzyszeniu na Rzecz Innowacji i Edukacji.

Celem pikniku była integracja lokalnej społeczności osiedla Michałów oraz prezentacja centrów aktywności lokalnej działających na osiedlu.

W trakcie pikniku odbył się kiermasz prac naszych uczestników Warsztatu Terapii Zajęciowej przy Stowarzyszeniu na Rzecz Innowacji i Edukacji. Przygotowaliśmy wiele atrakcji m.in. robiliśmy personalizowane nadruki na kubki czy magnesy, które były świetnym prezentem na zbliżający się dzień Ojca. Do naszego stoika z malowaniem twarzy, pleceniem warkoczyków
i robieniem tatuaży cały czas była kolejka. Na milusińskich czekała chusta animacyjna, bańki mydlane. Furorę zrobił pieczony przez nas chleb ze smalcem i przepyszne deserki. Na spragnionych czekała orzeźwiająca lemoniada.

Na zakończenie spontanicznie tańczyliśmy razem w deszczu przy dźwiękach muzyki.

Już niebawem podamy szczegóły naszego festynu, który odbędzie się 28 lipca 2023 r. na osiedlu Michałów! Już dzisiaj serdecznie zapraszamy.