Uczestnicy WTZ i przemysł 5.0

W dniu dzisiejszym uczestnicy i kadra warsztatu terapii zajęciowej działającego przy naszym stowarzyszeniu mogli bliżej poznać pracę w firmie Kratki. Dzięki uprzejmości Pani Jolanty Luty została zorganizowana wycieczka, podczas której mogliśmy zwiedzić hale produkcyjne
i poznaliśmy park maszynowy w firmie produkującej kominki, kratki i akcesoria kominkowe.

Odwiedziliśmy salon firmowy, gdzie zapoznaliśmy się z gotowymi produktami oraz zdobyliśmy wiedzę na temat różnorodnych rozwiązań związanych z kominkami i akcesoriami kominkowymi. Nawiązaliśmy kontakt z pracownikami firmy i zadawaliśmy pytania dotyczące ich pracy i doświadczeń.

Była to niezwykle edukacyjna ale także inspirująca i motywująca wizyta dla uczestników, która  dostarczyła fascynujących wrażeń związanych z procesem produkcji przy wykorzystaniu nowoczesnych technologii. To dla nas nowe i bardzo ciekawe doświadczenie. Mamy nadzieję, że w niedalekiej przyszłości być może nasi uczestniczy będą mogli odbyć tutaj praktyki, co pozwoli im lepiej zrozumieć świat pracy oraz zdobyć cenne doświadczenie w kontekście ich rozwoju osobistego i zawodowego.