Wyniki Międzyszkolnego Konkursu Kaligraficznego „Pięknie piszę i opowiadam”

W dniu 3 czerwca 2024r. Prezes Stowarzyszenia na Rzecz Innowacji i Edukacji Pani Katarzyna Sławińska wzięła udział w uroczystym wręczeniu nagród w Międzyszkolnym Konkursie Kaligraficznym „Pięknie piszę i opowiadam” przygotowanym przez Publiczną Szkołę Podstawową nr 11 im. Adama Jerzego Czartoryskiego w Radomiu.

Uczestnicy przygotowali niezwykłe kartki z pamiętnika, gdzie opisywali spotkanie
z ulubionym bohaterem literackim.

Zwycięzcą została Barbara Jakubiak, uczennica PSP nr 18. Drugie miejsce zajęła Aleksandra Petelska, uczennica PSP nr 34. Brązowy medal przydał dla  Alicji Stani-Jatczak, uczennicy  PSP nr 11.

Serdecznie gratulujemy wszystkim uczniom za udział w tak kreatywnym konkursie, który nie tylko rozwija umiejętności kaligraficzne, ale również wyobraźnię i pasję do literatury.

Na uczestników czekała nie lada niespodzianka:  przedstawienie przygotowane przez uczniów PSP nr 11 pt.: „Czerwony Kapturek, Niebieski Kaptur i Dwa Wilki”. Pokazali, że wyobraźnia nie zna granic, umieszczając znaną historię w czasach współczesnych, gdzie królują komórki, babcia ma czarny par w karate, a leśniczy okazuje się piratem drogowym.

Stowarzyszenie na Rzecz Innowacji i Edukacji objęło patronat nad tym niezwykłym wydarzeniem oraz ufundowało nagrody i upominki dla wszystkich uczniów biorących udział w konkursie.

Serdecznie dziękujemy za zaproszenie.