Urodzinowa niespodzianka dla naszego WTZ

Już za kilka dni czeka nas piękny Jubileusz: 17-lecie istnienia Warsztatu terapii Zajęciowej prowadzonego przez nasze stowarzyszenie. Chyba nie ma lepszego miejsca do świętowania, niż Jubileusz na deskach Teatru!

Zaraz po gromkich brawach zebranych podczas ostatniego przedstawienia sztuki „Mocium Panie” zorganizowaliśmy maleńką niespodziankę dla kadry i uczestników warsztatu. Pani Prezes Katarzyna Sławińska złożyła podziękowania za ręce Pani kierownik Justyny Mortki, która prowadzi warsztat od samego początku jego istnienia. Przez te wszystkie lata
w warsztacie jest także Pan Rafał – nasz warsztatowy kabareciarz. Podziękowania skierowane były także do kadry i uczestników oraz rodziców. Wszyscy otrzymali symboliczne kwiaty i drobne upominku od stowarzyszenia.

Nie obyło się bez wzruszeń podczas, gdy Pani kierownik przybliżała zebranym naszą historię. Dziękujemy kierownictwu, kadrze i uczestnikom warsztatów terapii zajęciowej z Radomia i okolic za tyle ciepłych słów pod adresem naszego warsztatu, które padły ze sceny.

Na zakończenie na wszystkich zaproszonych gości (ponad 350 osób!) czekała słodka niespodzianka przygotowana w naszej pracowni gospodarstwa domowego.

W ten sposób sezon na świętowanie 17-lecia istnienia Warsztatu Terapii Zajęciowej prowadzonego przez Stowarzyszenie na Rzecz Innowacji i Edukacji uważamy za rozpoczęty!!!

 

Ciąg dalszy przed nami…..