Kiermasz świąteczny dla Martynki

W imieniu Zarządu i wszystkich członków Stowarzyszenia na Rzecz Innowacji i Edukacji zapraszamy do wzięcia udziału w kiermaszu świąteczno – charytatywnym na rzecz chorej Martynki Adamskiej, uczennicy klasy 4a w Publicznej Szkole Podstawowej Nr 17 im. Przyjaciół Dzieci w Radomiu.

To już kolejna wspólna akcja charytatywna naszego stowarzyszenia i Rady Rodziców z tej szkoły. Tym razem serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w kiermaszu świąteczno – charytatywnym na rzecz uczennicy z klasy 4a – Martynki Adamskiej, która choruje na ciężką odmianę boreliozy z wieloma powikłaniami. Ugryzienie przez kleszcza spowodowało, że ze zdrowej, pełnej energii i wesołej dziewczynki, stała się inwalidką, potrzebującą 24 godzinnej opieki.

Opiekę nad Martynką sprawuje wyłącznie mama, która musiała zrezygnować z kariery zawodowej, aby bezgranicznie poświęcić się potrzebującej jej córce.

Pomóżmy w spełnieniu marzeń Martynki o byciu aktorką czy tancerką i wspólnie pomóżmy jej odzyskać zdrowie, aby mogła zrealizować swoje plany.

Koszt miesięcznego leczenia dziewczynki przekracza kwotę 2000 zł, ale mama Martynki nie poddaje się i nie traci nadziei, że córka zostanie wyleczona i stanie na własne nogi, aby w końcu mogła samodzielnie przyjść do szkoły, usiąść w ławce i pobawić się z rówieśnikami.

Nikt nie powinien pozostać obojętny na cierpienie dziecka. Zbliżający się okres, to nie tylko czas przygotowań do Świat, ale to także czas refleksji, zadumy i niesienia pomocy drugiemu człowiekowi. Pamiętajmy, że dobro powraca. Warto pomagać, a przede wszystkim warto uczyć nasze dzieci bycia wrażliwym na ból i cierpienie innych, a w szczególności tych najmniejszych i bezbronnych.

Serdecznie zapraszamy wszystkich ludzi dobrej woli do odwiedzenia stoiska świątecznego w budynku PSP Nr 17 przy ul. Czarnoleskiej 10 w dniach: 8 grudnia (piątek) i 11 grudnia (poniedziałek) w godzinach od 8 – 16.

We wtorek, 12 grudnia kiermasz będzie zorganizowany w budynku PSP Nr 17 przy
ul. Wierzbickiej 89/93 w godzinach od 8 – 16.

Na przygotowanych stoiskach znajdziecie Państwo ręcznie wykonane przez naszych uczniów ozdoby choinkowe i stroiki świąteczne. Wszystkie środki zgromadzone z kiermaszu przekazane zostaną na rehabilitację naszej uczennicy Martynki z klasy 4a.

Wpłaty można także przekazywać na konto Rady Rodziców działającej przy PSP Nr 17: BANK POCZTOWY – Nr konta: 07 1320 1641 3161 0793 2000 0001 – z dopiskiem: „Martynka z 4a”.

Wszystkie środki zgromadzone z kiermaszu przekazane zostaną na rehabilitację Martynki.

W imieniu Zarządu Stowarzyszenia na Rzecz Innowacji i Edukacji serdecznie dziękujemy za włączenie się do akcji.